Ohnova Show Ohnova Show
eng.gif svk.png
Ohňová Show, UV Show, Fakir, Brušné Tance

Ohňová Show

Ohňová Show

Fire Show, alebo Ohňová Šou je dych berúci tanec s ohňom, ktorý si vyžaduje od vystupujúcich vrcholné sústredenie. Je to jedno z najobľúbenejších predstavení vôbec a v podaní Black Evils sa toto úžasné vystúpenie mení na nezabudnuteľný zážitok plný adrenalínu a úžasu. Toto predstavenie je vhodné do takmer akýchkoľvek podmienok. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Svetelná Show

Svetelná Show

Light Show v preklade Svetelná Šou je plná svetelných efektov a dynamiky, ktorá zaujme a osloví aj náročných divákov, v ktorých zanechá dojem úžasu a pachuť adrenalínu. Táto show je vhodná najmä do interiéru, v priaznivom počasí aj do exteriéru. Na rozdiel od UV show nepotrebuje úplnú tmu a preto sa viac hodí na plesy, firemné akcie a iné podujatia ktoré sa nekonajú v priestoroch na toto upravených. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Fakir Show

Fakír

Fakír Show je ukážka dávnej techniky ovládania bolesti a presných švihov katany plnej napätia a úžasu kotré sa hodí na spestrenie akejkoľvek udalosti a vo vašich hosťoch zanechá nezabudnuteľný zážitok. Vhodný v kombinácií s brušným tancom (viď nižšie). Vhodný najmä do interiéru, v priaznivom počasí aj do exteriéru. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Brušné Tance

Brušné Tance

Belly Dance, alebo brušný tanec je zvodný a rytmický tanec z orientálnych krajín, ktorý pohladí nielen oko ale aj dušu a rozprúdi krv aj tým najmrzutejším divákom. Zvodné pohyby, nádherné no pritom strohé kostými a orientálna hudba nezanechajú nikoho bez umeleckého zážitku. Vhodný v kombinácií s Fakírom (viď vyššie). Vhodný najmä do interiéru, v priaznivom počasí aj do exteriéru. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Spol. Tance

Spoločenské Tance

Štandardné (Klasické) tance v rytme Viedenského Valčíka, či vášeň Tanga v podaní profesionálnych tanečníkov príjemne navnadia atmosféru pri otváraní plesov ale aj iných akcií a svojou pompéznosťou, miernosťou no zároveň energickosťou potešia aj tých najnáročnejších a najkonzervatívnejších divákov. Latinsko Americké tance zas rozprúdia svojou horkokrvnosťou, rytmom, vášňou a radosťou z tanca akúkoľvek párty alebo zábavu. Vhodné IBA do interiéru, exteriér musí spĺňat rad podmienok aby sa v ňom dalo vystúpenie uskutočniť. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

© Lukáš Hanzel, Black Evils

Ohňová Show Ohňová Show Ohňová Show Ohňová Show Ohňová Show